Zarządzanie pozycją w systemie ZPTx4

Zarządzanie pozycją to problem wciąż nierozwiązany. Zbyt dużą uwagę przywiązujemy do miejsca i czasu otwarcia pozycji. Szukamy najniższego dołka lub najwyższego szczytu, aby jak najwięcej pipsów zarobić. Dlaczego nie zadajemy sobie pytania, jak przebyć całą drogę od otwarcia do zamknięcia pozycji? Bo nie znamy przyszłości, nie mamy pojęcia, jak kurs się będzie zachowywać. Koło się zamyka i ciągle szukamy idealnego sygnału.

Zarządzanie pozycją na H4 USDJPY

Przedstawiam fragment spotkania z moimi uczniami w ramach regularnych warsztatów inwestycyjnych WIFB. Poniższe wideo prezentuje odpowiedź na pytanie, jak zarządzać pozycją na USDJPY na ramach czasowych H4. Z perspektywy czasu można wymyślić dowolny sposób na zarządzanie pozycją, ale nie o to chodzi. Zarządzanie pozycją nie odbywa się na historycznych notowaniach. Musimy mieć plan jak poprowadzić pozycję podczas przyszłych notowań.

Wyjaśniam, jak zarządzać pozycja i jakie przyjąć założenia, aby osiągnąć maksymalny wynik. 10 minut wystarczy aby zrozumieć ideę zarządzania pozycją w systemie zarządzania ZPTx4. Jeżeli chciałbyś uczestniczyć w warsztatach inwestycyjnych WIFB możesz to zrobić jako mój uczeń  lub wykupić abonament.

 

You may also like...